Krines

www.mrocznakraina.pun.pl <--- Tu Się Rejestrować

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-01-18 14:30:06

 -=RobX=-

Administrator

Skąd: Krines
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 11
Punktów :   

Podania Na Moderatorów

Wzór Podania Na Moderatora:
1.Imię
2.Nick
3.Znajomość Serii Gothic 1-3
4.Wiek
5.Znajomość Komend
6.Dlaczego Ty??

Offline

 

#2 2012-01-18 14:31:51

Bezi

Moderator

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1.Imię:Mateusz
2.Nick:(RMP)Bezi
3.Znajomość Serii Gothic 1-3:Bardo Dobra.
4.Wiek:13
5.Znajomość Komend:Bardzo Dobra.
6.Dlaczego Ty??:Znam się na komendach lubię bardzo pomagać nowym graczom i lubię pilnować porządku na serwerze.


Postać odgrywana: Xardas.
Imię: Bezi.
Zawód: Arcymag Beliara , Trenuje Nowicjuszy.
Ranga: Arcymag Beliara.

Offline

 

#3 2012-01-18 14:40:08

Rapujonce Ogurki

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

Będę pierwszy i coś napiszę ; D

Piotrek.P lat szesnaście, pseudonim Rapujonce Ogurki(w GMP).
Znam bardzo dobrze gothic 1,2 noc kruka i 3 też ; P
Nie znam komend xd
Mam częsty dostęp do kompa dzięki czemu mogę wbić prawie w każdej chwili na server i zrobić porządek z niesfornymi graczami ; D
Łatwy kontakt zemną ; P na przykład napisać sms z bramki sms na mój numer
No i oczywiście umiał bym nowym wytłumaczyć jak wygląda gra RP, lub inne rzeczy które pomogą im w dłuższym zostaniu i osiągnięciu czegoś na serwerze  ; P

Ostatnio edytowany przez Rapujonce Ogurki (2012-01-18 14:40:54)

Offline

 

#4 2012-01-18 14:48:37

 -=RobX=-

Administrator

Skąd: Krines
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

Bezi - Zostajesz Moderatorem
Rapujący Ogórku - Musze Jeszcze To Omówić Z Phatalem

Offline

 

#5 2012-01-18 14:51:17

Nydnol

Moderator

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

imię:Michał Wiek:14
Nick:Nydnol
Znajomość serii:hahaha gothic to moja 1 poważna gra grałem i przechodziłem dużo razy wszystkie części oprócz g4
Znajomość komend:no i tutaj jest mały problemik coś tam umiem ale muszę się jeszcze dużo nauczyć
dlaczego ja ? :Bardzo lubie porządek a im mniej nobów tym więcej normal graczy

Ostatnio edytowany przez Nydnol (2012-01-18 14:51:56)

Offline

 

#6 2012-01-18 14:55:16

 -=RobX=-

Administrator

Skąd: Krines
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

Nydnol - Zostajesz Moderatorem , Hasło Podam na PW

Offline

 

#7 2012-01-18 14:55:22

Nosferatu

Moderator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1.Imię - Paweł
2.Nick- Nosferatu
3.Znajomość Serii Gothic 1-3 - Przeszedłem wszystkie te trzy części gry a także grałem w ich dodatki
4.Wiek 14 lat bez znaczenia
5.Znajomość Komend grałem już na moderatorze na 2 innych serwerach rp realne życie pl i szmoczyatak rp
6.Dlaczego Ty?? ponieważ nie lubię ludzi ktuży bawią się w DM korzystam z moderatora rozsądnie

Offline

 

#8 2012-01-18 15:20:20

Phatal

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

W związku z tym ,że ja Phatal oraz RobX mieliśmy problem z wybraniem moderatora postanowiliśmy zorganizować mały test wiedzy. Będzie on dość nietypowy ,ponieważ nie będą pytania tylko odnośne do gothic/GMP ,więc prosimy z RobX o wyrozumiałość (ciężka decyzja ).

TEST:
1. Co to jest RP? Scharakteryzuj to słowo oraz podaj jego angielską oraz przetłumacz na język polski.
2. Jak reagujesz gdy widzisz człowieka czarnoskórego,skośnookiego czy np. żyda?
3. Jeśli ktoś ma inną religię bądź co innego czy akceptujesz to? Jeśli tak ,to jak nazywa się coś takiego?
4. Co zrobisz gdy jeden człowiek grający na serwerze Kirnes obrazi drugiego człowieka bez przyczyny tylko po to żeby zrobił mu przykrość lub na złość?
5. Co to OOC?
6. Co to DM? Podaj angielską nazwę tego słowa oraz przetłumacz je na język polski.
7. Akceptujesz osoby które są inwalidami? Naśmiewasz się z nich,drwisz ?
8. Co to World Builder?
9. Co byś zrobił gdyby ktoś ci zagroził (w gothic)?
10. Zdradziłbyś gildię do której należysz gdyby ktoś zaoferował ci dołączenie do innej w celu zdobycie bogactwa i sławy?

Za każde pytanie jest 10% czegoś tam Proszę tu o szczere odpowiedzi! Nawet jeśli skłamiecie to się w końcu okaże.
KAŻDY KTO CHCE ZOSTAĆ MODEREM MA NAPISAĆ TEST! JA PODLICZAM PROCENTY ,A WYNIK POJAWI SIĘ W ODPOWIEDZI!

Offline

 

#9 2012-01-18 15:21:27

lukikosi12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1.Imię:Łukasz
2.Nick:lukikosi12
3.Znajomość Serii Gothic 1-3:wszystkie części przeszedlem do kilkanaście razy również gothic 4
4.Wiek:14
5.Znajomość Komend:bardzo dobrze
6.Dlaczego Ty??:nie lubie jak ktoś na serwerze robi Dm i będę korzystał rozsądnie z modu

Offline

 

#10 2012-01-18 15:42:53

Nosferatu

Moderator

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1. Co to jest RP? Scharakteryzuj to słowo oraz podaj jego angielską oraz przetłumacz na język polski- jest to RolePlay tłumaczenie Rolowa gra
2. Jak reagujesz gdy widzisz człowieka czarnoskórego,skośnookiego czy np. żyda? nie rozmawiam z nim na ten temat przyjmuje to do wiadomości to się nazywa takie nieprzyjmowanie czarnoskórności rasizm
3. Jeśli ktoś ma inną religię bądź co innego czy akceptujesz to? Jeśli tak ,to jak nazywa się coś takiego? Na serwerze akceptuje to nazwa rasizm
4. Co zrobisz gdy jeden człowiek grający na serwerze Kirnes obrazi drugiego człowieka bez przyczyny tylko po to żeby zrobił mu przykrość lub na złość? Zwracam mu uwagę za 3 razem podaje skargę na forum albo do znajdującego sie na serwie admina modera
5. Co to OOC? Jest to pisanie niezwiązanych rzeczy z RP w nawiasach
6. Co to DM? Podaj angielską nazwę tego słowa oraz przetłumacz je na język polski.
7. Akceptujesz osoby które są inwalidami? Naśmiewasz się z nich,drwisz ? Nie
8. Co to World Builder? Świat Tworzony
9. Co byś zrobił gdyby ktoś ci zagroził (w gothic)? Dałbym mu na forum post o degradacje ze stanowiska i zablokowanie ip na gre w GMP
10. Zdradziłbyś gildię do której należysz gdyby ktoś zaoferował ci dołączenie do innej w celu zdobycie bogactwa i sławy? Nigdy złamało by to mój Honor

Offline

 

#11 2012-01-18 15:52:13

Phatal

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1.  Dobrze wszystko tylko napisałeś rolowa gra (wygląda jakbyś translatora użył) to gra z podziałem na role...
3. Tolerancja
6. Deathmach  - rzeźnia,zabijanie kogo popadanie, moje dosłowne tłumaczenie to MECZ ŚMIERCI
Nosferatu ,więc tak 85% zaliczone to taka czwóra z plusem. Możesz tym moderem zostać tylko czekaj na RobX.

Offline

 

#12 2012-01-19 11:44:46

Wargon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1.Imię-Krzysiek
2.Nick-Wargon
3.Znajomość Serii Gothic 1-3-2,Noc kruka IDEALNA . 1 średnia 3 też średnia
4.Wiek-15/14 lat
5.Znajomość Komend-Byłem adminem na przeróżnych serwerach np. WyprawyRP , Role Play Polska itp.
6.Dlaczego Ty??-Dlatego że chcę pomóc rozwijać się serwerowi i jego dobru . Bardzo nie lubie jak ktoś nie przestrzega OOC i RP i moim zdaniem trzeba to TĘPIĆ!


a i test


TEST:
1. Co to jest RP? Scharakteryzuj to słowo oraz podaj jego angielską oraz przetłumacz na język polski.

1. RP inaczej Role play inaczej odgrywanie swojej roli w grze czyli odgrywanie swojej postaci.

2. Jak reagujesz gdy widzisz człowieka czarnoskórego,skośnookiego czy np. żyda?

2. Zwyczajnie. Człowiek to człowiek nie obchodzi mnie wygląd tylko charakter.

3. Jeśli ktoś ma inną religię bądź co innego czy akceptujesz to? Jeśli tak ,to jak nazywa się coś takiego?

3. Każdy może wierzyć w co chce ja jestem chrześcijaninem lecz nie będę gnębił np. buddyzmu poprostu uznam że jak chce to niech ma tą wiarę

4. Co zrobisz gdy jeden człowiek grający na serwerze Kirnes obrazi drugiego człowieka bez przyczyny tylko po to żeby zrobił mu przykrość lub na złość?

4. Powiem że to są sprawy prywatne i by nie obrażał kogoś jeżeli nie wie jak jest naprawdę nazwę go głupcem i dam mu wykład z zachowania i kultury.

5. Co to OOC?

5. Proste pytanie nie na widzę jak ktoś nie używa OOC-Out of Character. To co nie jest pisanie jako swoja postać RP to piszemy w nawiasach czyli to jest OOC


6. Co to DM? Podaj angielską nazwę tego słowa oraz przetłumacz je na język polski.

6. DM- DeathMoutch czy mogłem lekko nazwę pomylić ;D .  Jest to jak ktoś bije w nieuzasadniony sposób lub w miejscu w którym jest zakaz. Takich ludzi się pierw kikuje a potem banuje.
7. Akceptujesz osoby które są inwalidami? Naśmiewasz się z nich,drwisz ?

7. Powtarzam. Akceptuje takie osoby są one też ludźmi tylko z pechem .

8. Co to World Builder?

8. W world Buliderze przerabia się mapę Tam na większości serwerach przerabia się mapę.

9. Co byś zrobił gdyby ktoś ci zagroził (w gothic)?\

9. Zależy jeżeli w rp to bym go zignorował i czekał aż zaatakuję. A jak na Real (czyli w OOC) to bym na początek go zignorował potem jeżeli by groził sprawa wylądowała by do administratora lub nawet na policje zależy jak... .

10. Zdradziłbyś gildię do której należysz gdyby ktoś zaoferował ci dołączenie do innej w celu zdobycie bogactwa i sławy?

10. Też zależy dlatego że jak poznam ludzi w gildii którzy mi się spodobają to nigdy. Ale jak będą tam same denerwujące mnie osoby i nie kumate w rp i ooc to zrobiłbym to.

Offline

 

#13 2012-01-19 12:48:42

(ZBP)Edzio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podania Na Moderatorów

1.Imię-Łukasz
2.Nick-(ZBP)Edzio
3.Znajomość Serii Gothic 1-3-Bardzo Dobra (ale też każdemu człowiekowi zdarza się czegoś zapomnieć)
4.Wiek-19 (od 14 stycznia )
5.Znajomość Komend-Jeżeli chodzi o komendy moda to wcale nie znam ale każdy ma swój pierwszy raz oraz bardzo szybko się uczę więc jeżeli ktoś pomoże to nauczę się (jeżeli jest ich z 10-15) około kwadrans
6.Dlaczego Ty??-Gdy zostanę moderatorem pragnę pomóc w rozwoju serwera.Jestem osobą miłą, uprzejmą, koleżeńską, czasem zabawną i bardzo lubię pomagać innym.Nie obrażam ani nie wyzywam bez powodu

Tekst

1. RP inaczej Role Play czyli Podział w grze na Role zachowujemy się jakbyśmy byli naszą postacią w owej grze musimy zachowywać się jakby to był prawdziwy świat a my wcielamy się w naszego Awatara
2. Nie jestem rasistą ludzi obojętnie jakiej rasy traktuje tak samo czy to czarnoskóry,białoskóry czy chińczyk wszyscy jesteśmy istotami żyjącymi i powinniśmy być Bogu wdzięczni że dał nam życie nie mamy prawa oceniać innych po kolorze skóry sam osobiście mam czarnoskórego kolegę
3. Każdy człowiek wieży w coś jeżeli ktoś ma inne wierzenia niż my to nie mamy prawa tego zmieniać bo to są jego przekonania ale za to jeżeli ktoś chce przekabacić mnie swoją religie to ignoruje i mówię, że nie przyjmę innej wiary go ale jeżeli nadal będzie chciał bym wierzył w to co on i tak w kółko z 5 razy to dałbym mu w pysk ponieważ moje zdanie jest moje jestem Chrześcijaninem i nie mam zamiaru tego zmieniać
4. Mówię mu by nie wyzywał innych dla zabawy bo to się źle skończy jeżeli nadal będzie to robił daje mu ostrzeżenie a jeżeli mnie lub innego człowieka wyzywa idę do moderatora
5. OCC jest to pisanie od nas a nie od postaci która gramy np postać może powiedzieć ,,witam'' do ludzi obok niego ale już nie na 2 końcu mapy ale ,,witam wszystkich graczy serwera'' trzeba pisać w nawiasach ponieważ mówimy do wszystkich ludzi na serwerze obojętnie czy są blisko czy daleko.W skrócie OCC to pisanie rzeczy wykraczające poza prawdziwe życie w grze OCC-Out of Character
6. DM to DeadMatch zabijanie wszystkich dookoła nas dla zabawy
7. Nie ponieważ nie wszyscy rodzimy się sprawni a jeżeli się sprawni rodzimy wystarczy moment np na basenie skoczyć na płyciznę na tak zwaną,,główkę'' wtedy mamy połamany kręgosłup i musimy sobie radzić na wózku inwalidzkim do końca życia za to te osoby nadal są takie same jak wcześniej tylko że nie poruszają się tak jak my ale np jak ktoś ma coś nie tak z umysłem to nie jest jego wina ani rodziców i nie mamy prawa za to go oskarżać
8. World Bulider jest to edytor świata/mapy
9. Ostrzegł bym go a potem wszedł na forum i prosił o degradację ewentualnie bana
10. NIE bo mam swój honor i cieszę się że wszedłem na stanowisko tego na którym się znajduje honor przedewszystkim
ale to też zależy w jakim środowisku będę odgrywał swoją rolę

Ostatnio edytowany przez (ZBP)Edzio (2012-01-19 21:55:55)


[img]http://i.imgur.com/m9hb7.png[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ee1putpoznan.pun.pl www.allgoals.pun.pl www.gwardiainnosa.pun.pl www.zse-chorzow.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl